Ayahuska’dan yeni proje; Oyun Geliştirme Akademisi

Oyun Geliştirme Akademisi Nedir?

Bağımsız Türk Oyun Geliştiricileri topluluğu tarafından oyun geliştirmeyi öğrenmek veya bilgisini genişletmek isteyenler için tasarlanmış Eğitim Akademisi uygulamasıdır.

Oyun Geliştirme Akademisi sayesinde Programlama, Oyun Motorları, Tasarım programları, Ses derleyicileri ve Pazarlama gibi oyun geliştirme bağlantılı eğitimlere ulaşılabilecek.

Bağımsız Türk Oyun Geliştiricileri uygulamanın 3 ayda geliştirildiğini, geliştirme sürecinde Ayahuska Geliştirici ekibinden destek aldıklarını söylediler.

Geliştirici toplulukları olarak böyle projelerde bulunmak bizi ve topluluk üyelerimizi memnun ediyor. Geliştirme sürecinde bize verilen desteklerin kısıtlanmasından ötürü bazı dönemlerde fire verdik, lakin bugün uygulamayı bitirmiş bulunuyoruz, çabalarımız Türk Oyun Geliştirme Sektörü ve bu sektör için gecesini gündüzüne katan insanlara. Bu insanlar için oyun geliştirmenin yapı taşlarını tek bir uygulamanın içerisine sığdırdık.

Bağımsız Türk Oyun Geliştiricileri Topluluğu

Yayımlanma tarihi ile ilgili bir şey söylemenin erken olduğunu belirten geliştiriciler, “En Yakın Zamanda” Play Store’da olacağını söylediler.

Uygulamadan Görüntüler;

No votes yet.
Please wait...